+370 61121665


Informacija apie slapukų naudojimą


Kas yra slapukai?
Beveik visi internetiniai puslapiai naudoja slapukus. Slapukas yra mažas tekstinis failas, kurį Jūsų aplankytas tinklalapis išsaugo Jūsų kietajame diske. Kai tą pačią svetainę lankysite kitą kartą, naršyklė pirmiausiai patikrins, ar jau turite įrašytą slapuką ir tada siųs jį atgal į internetinį puslapį. Tokiu būdu svetainė prisiderins prie Jūsų reikmių, pasinaudodama slapukuose esančia informacija. Slapukai savyje talpina tik informaciją ir yra naudojami lankytojo naudojimosi atitinkamu tinklalapiu palaikymui. Jie niekaip negali pakenkti Jūsų kompiuteriui.


Slapukų nauda
Kai kurie slapukai yra labai naudingi, nes jie leidžia interneto svetainėms išsaugoti ir vėl pasiekti informaciją apie naudotojo naršymo įpročius, taip sukurdami patogią naršymo aplinką. Slapukai gali išsaugoti Jūsų pasirinktus nustatymus, suteikia mums informacijos apie tai, koks tinklalapio turinys Jus labiausiai domina, tokiu būdu galime geriau patenkinti Jūsų poreikius. Mūsų tinklalapyje naudojami slapukai nekaupia duomenų, kurie teiktų informacijos apie Jūsų asmenį.


Slapukų kontrolė ir ištrynimas
Jūs galite kontroliuoti slapukų naudojimą naršyklėje blokuodami arba ištrindami Decoin slapuką (ar pageidaujamą kito tinklalapio slapuką), tiesiog nueikite į naršyklės nustatymus ir ten pažymėkite pakeitimus. Beveik visos naršyklės suteikia Jums galimybę kontroliuoti slapukus, Jūs galite slapukus patvirtinti arba juos atmesti, nustatyti, kad tik tam tikro tipo slapukai būtų naudojami Jūsų kompiuteryje. Taip pat nustatymuose galite pažymėti, kad norite būti įspėti, kai bus naudojamas slapukas. Slapukų ištrynimas ir kontroliavimas priklauso nuo Jūsų naudojamos naršyklės tipo. Daugiau informacijos apie tai rasite savo naršyklės pagalbos skiltyje.