+370 61121665


Prekių pristatymo sąlygos

Terminai
Decoin prekės pristatomos nurodytu pirkėjo adresu per 10-24 darbo dienas nuo užsakymo apmokėjimo gavimo. Jeigu pristatymo terminas konkrečiai prekei yra ilgesnis ar trumpesnis- tai nurodoma prekės aprašyme.
Dėl nenumatytų aplinkybių (prekių trūkumo gamintojo sandėliuose, užsitęsusios gamybos ar pan.) pristatymo terminas gali pasikeisti. Apie šias ar kitas pasikeitusias sąlygas Decoin privalo informuoti klientą per 2 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo.

Kaina
Prekių pristatymo kaina į visus Lietuvos miestus - 10 EUR.
Perkant prekių už 600 EUR ir didesnę sumą- prekes pristatome NEMOKAMAI.

Pristatymo eiga
Didžioji dalis prekių Decoin internetinėje parduotuvėje yra užsakomos. Apie užsakymo vykdymo eigą Decoin darbuotojai nuolat informuoja klientus nurodytais kontaktais: el. paštu ar telefonu.

 

PAVYZDŽIŲ pristatymo sąlygos

Terminai
Decoin pavydžius Jums pristatys per 1 - 10 darbo dienų nuo užsakymo pateikimo. Kodėl terminas toks skirtingas? Decoin turi itin didelį asortimentą prekių ir jis kasdien didėja. Mes tiekiame prekes iš įvairių Europos šalių ir JAV. Kai kurių prekių pavyzdžius turime savo sandėlyje, tad juos galime Jums pristatyti per vieną darbo dieną. Kai kuriuos pavyzdžius siunčiame iš tiekėjo iš kart po Jūsų užsakymo - tokiu atveju pristatymas uždruks apie 5-10 darbo dienų.

Kaina
Vieno pavydžio simbolinė kaina - 0,60 EUR.
Pavyzdžių pristatymas - NEMOKAMAS.

Papildoma informacija
Skirtingų dizainų ir atspalvių pavyzdžių užsakymo kiekis Decoin.lt neribojamas, tačiau to pačio dizainio ir to pačio atspalvio (t.y. tą patį pavyzdį) maksimalus užsakymo kiekis - 5 vnt.


Jei turite klausimų - maloniai prašome kreiptis tel. +370 61121665 arba el. paštu info@decoin.lt